Bára a David

Na této svatbě jsem nefungoval jako hlavní fotograf, ale ženich i nevěsta byli z rodin našich přátel. Tak jsme se přišli jen podívat – já si spíše všímal emocí a toho dění okolo.

« z 2 »

Královský košt 2014 – Hradec Králové

Královské košty jsou místem setkání odborníků i milovníků vín s kompletní sestavou medailových vín jedné z největších soutěží českých a moravských vín.

Vzhledem k počtu přihlášených vín, který se šplhá každoročně k tisíci, a pravidlu OIV stanovujícímu limit medailových vín 30%, lze jednoduchým výpočtem dovodit, že očekáváme okolo 300 medailových vín. Všechna tato vína budou vystavena a nabídnuta k ochutnání na všech Královských koštech.
Tak to byl citát ze stránky Král vín – to proto, abych si to nemusel vymýšlet. Tato akce byla 11. října 2014 v Kogresovém sále hotelu Černigov v Hradci Králové. Bylo možné ochutnat cokoliv – bylo to zajímavé. Doufám, že příští rok bude zase něco podobného.

« z 2 »

Den obce – 28. 06. 2014

28. červen 2014 – byl Dnem obce Dříteč, zároveň hasiči slavili 130 let od svého  založení a také pouť. Sice vkládám fotky později než u předání Zlaté stuhy, ale i tak to bylo zajímavé. Podotýkám, že výběr fotek je podle mého uvážení, protože nejde upravit všechno z množství, které jsem nafotil. Tak doufám, že se bude líbit.

« z 4 »

Černohorský potok

Potok pramení v Černohorské rašelině v horních partiích Krkonoš. Protéká Klauseovým dolem do Jánských Lázní, dál pak do Svobody nad Úpou, kde se vlévá do Úpy.